Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
Perfect StrangersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- Good girlRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0