Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
La Brea Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5