Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5