Series
Ratings
137
Royal FamilyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 0.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.0