Movies
Ratings
78
The SwindlersRated ★ 0.5
The Prince & MeRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5