Movies
Ratings
852
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio CityRated ★ 3.5
John Mulaney: The Comeback KidRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
WarfareRated ★ 2.0
The DeliveranceRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
CTRLRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.0