Titles you rated
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SlasherRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Kardashians Season 5Rated ★ 3.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Trump: An American DreamRated ★ 4.0
How to Become a Mob BossRated ★ 5.0