Titles you rated
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.5