Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0