Titles you rated
- Flames of DesireRated ★ 1.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0