Series
Ratings
39
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0