Titles you rated
Every Day A Good DayRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
YumejiRated ★ 3.0
Kagero-zaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
No Blood No TearsRated ★ 3.5