Series
Ratings
20
Vampire IdolRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0