Series
Ratings
174
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- My Mom, SupermomRated ★ 2.0
Glass MaskRated ★ 3.0- Secret CampusRated ★ 3.5
- SoulmateRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5