Series
Ratings
34
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0