Movies
Ratings
454
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
My New Sassy GirlRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
CatsRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5