Series
Ratings
54
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5