Movies
Ratings
225
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0