Movies
Ratings
286
Die Another DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0