Series
Ratings
96
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Fugitive Doctor FRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.5- すいかRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.0