Movies
Ratings
288
The AvengersRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
EntangledRated ★ 3.0
Step BrothersRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0