Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Everything Went FineRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0