Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0