Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Our UniverseRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5