Titles you rated
HealerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 0.5