Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Army of the DeadRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5