Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 5.0
My Holo LoveRated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5