Movies
Ratings
253
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0