Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0