Titles you rated
LightyearRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5