Movies
Ratings
11
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0