Titles you rated
MementoRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0