Series
Ratings
30
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Almost HumanRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.5
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0