Movies
Ratings
114
PredestinationRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5