Series
Ratings
18
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5