Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 1.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0