Movies
Ratings
30
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0