Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.5