Titles you rated
Running TurtleRated ★ 2.5
The FairyRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The FivesRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.5
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5