Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0