Movies
Ratings
330
ConclaveRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 5.0
RRRRated ★ 3.0
ShadowRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5