Titles you rated
Nirvana in FireRated ★ 5.0
The Rise of PhoenixesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 0.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 0.5
Black Jack OVARated ★ 5.0
Black JackRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Ebichu Minds the HouseRated ★ 4.0