Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
 
Despicable MeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0