Movies
Ratings
224 The TerminalRated ★ 4.0 The TerminalRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 The FatherRated ★ 4.0 The FatherRated ★ 4.0
 Enola HolmesRated ★ 4.0 Enola HolmesRated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 4.5 Little WomenRated ★ 4.5
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
 HereditaryRated ★ 3.0 HereditaryRated ★ 3.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0 Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.5 Doctor StrangeRated ★ 4.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.5 Iron Man 3Rated ★ 4.5
 The AvengersRated ★ 4.5 The AvengersRated ★ 4.5
 ThorRated ★ 3.5 ThorRated ★ 3.5
 Iron Man 2Rated ★ 4.5 Iron Man 2Rated ★ 4.5
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 The Incredible HulkRated ★ 4.0 The Incredible HulkRated ★ 4.0