Movies
Ratings
63
The SubstanceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Soul MateRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5