Movies
Ratings
133
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5