Movies
Ratings
38
Ode to My FatherRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0