Series
Ratings
24
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5