Series
Ratings
19- The Catstody WarRated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 4Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0