Titles you rated
SplitRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0